Adres Folkart Towers No: 47 B 28.Kat No: 2809 Bayraklı / İzmir
Telefon +90 232 242 3651

World Class Culture, çalışanlarıyla birlikte ortak akıl, kültür ve bilinçle hareket ederek hedeflerine ulaşmayı, İnsan Kaynakları politikası olarak benimsemektedir.
Çalışanlarımızın iş yerine olan bağlılığı, kurum kültürüne olan saygısı ve takım olabilmeyi bilen ekiplerden oluşması, başarılarımızın temel unsurlarını oluşturmaktadır.
Bu nedenle her zaman doğrularla hareket eden, adil, güvenilir, samimi iş ilişkileri kurabilen ekibimizle, yaşadığımız topluma, şehre ve ülkemize artı değer katabilmeyi amaç ediniyoruz.
Çalışanlarımızın mutlu, huzurlu ve güvenli çalışma ortamlarında hizmet üretebilmesini ve çalıştığı yerle her zaman gurur duyabileceği bir kurum olmayı çok değerli buluyoruz.

Mutlu çalışan, Mutlu İş Yeri, Mutlu İnsanlar…
Çalışanlarımızın mutlu ve kendini çalıştığı yere ait hissedebilmesi önem verdiğimiz konular arasında en başta yer almaktadır. Personel seçimlerimiz ise, adayların sahip olduğu nitelikler, ilgi alanları, mesleki bilgi düzeyleri ve yeterlilikleri olarak öne çıkmaktadır.
Hayalleri olan, gelişime açık, kurum kültürümüzü benimseyen, projelerimizi hayata geçireceğine inandığımız adaylarla çalışmayı tercih ediyoruz. Biliyoruz ki;  bir şirketi başarıya taşıyan, yükselten ve devamlığını sağlayan o şirketin çalışanlarına verdiği değer ve yarattığı kültürdür.
Çalışan mutluluğu şirketler için her zaman değer yaratan bir durumdur. Mutlu çalışan her zaman daha çok fikir ve proje üretir böylece, şirket karlılığına katkı sunar ve rekabette avantaj sağlar.

Ekibimize katılmak için anasayfamızdaki insan kaynakları butonumuzdan başvuru gerçekleştirebilir ya da info@wcc-consultancy.com adresimize özgeçmişinizi ulaştırabilirsiniz.